kajaki Dadaj

Odpocznij od wielkomiejskiego gwaru

Zapomnij o problemach, woda to doskonały terapeuta

Spływy kajakowe Camping Tumiany

Witamy na stronie kajakowej Ośrodka wypoczynkowego Camping Tumiany, który od wielu lat zajmuje się organizacją spływów kajakowych jak również szeroko pojętą bazą noclegową, rekreacyjną …

Nasze tereny szczycą się pięknymi widokami a my chcielibyśmy je Państwu pokazać z wody organizując spływy kajakowe malowniczymi rzekami, jeziorami, które znajdują się w naszej okolicy.

W gminie Barczewo lustra wodne stanowią 5% całej powierzchni gminy. Liczne jeziora (ponad 25), o ciekawej linii brzegowej, różnej wielkości i głębokości – dają turystom możliwość wyboru odpowiedniej formy wypoczynku. Przepływające przez gminę Barczewo rzeki łączą jeziora w sieć, dzięki czemu możliwe jest zwiedzanie całej okolicy drogą wodną.

Nasza oferta skierowana jest do ludzi ceniących sobie aktywny wypoczynek, w pięknej okolicy,
w gronie fajnych ludzi.

Na naszych spływach:

  • odpoczniesz od wielkomiejskiego gwaru, zapomnisz o problemach –
  •  woda to doskonały  terapeuta
  •  poznasz smak przygody, staniesz się wędrowcem, poznasz nowych przyjaciół, pośpiewasz przy blasku ognia i wtórze gitary

Na spływach zapewniamy:

  •  dwuosobowe kajaki z wygodnymi siedziskami
  •  wiosła i kamizelki asekuracyjne
  •  dowóz kajaków oraz uczestników na miejsce startu spływu oraz
  •  odbiór z końca trasy
Kajaki Olsztyn
spływy kajakowe Olsztyn
Kajaki Olsztyn

Dla naszej firmy nie ma znaczenia czy Państwo wybieracie się na spływ sami, czy grupą zorganizowaną. Jesteśmy od tego, aby jak najlepiej taką wyprawę zorganizować.

Spływ możecie Państwo zacząć z miejscowości Tumiany, które położone są bezpośrednio nad jeziorem Pisz bądź z miejscowości Dadaj nad jeziorem Dadaj. Dysponujemy bezpłatnym parkingiem dla uczestników spływu.
Trasy kajakowe są niezwykle malownicze. Spływy kajakowe to wspaniała okazja do podglądania przyrody i prowadzenia bezkrwawych łowów. Kajaki dają możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą, podglądania rzadkich gatunków ptaków, żerujących bobrów, norek.